Forum
 

Piętnastu do odstrzału?

Piętnastu piłkarzy Górnika może szukać nowego pracodawcy. Prezes Jędrzej Jędrych spotkał się ostatnio z niechcianymi zawodnikami i przekazał im wolę właściciela klubu - firmy Allianz.
Na liście do odstrzału są, co nie jest zaskoczeniem, Robert Szczot (skłócony z trenerem Ryszardem Komornickim) i Damian Gorawski (wiecznie kontuzjowany). Jak się nieoficjalnie dowiedział "Przegląd Sportowy", wolną rękę dostali również: Paweł Strąk, Piotr Madejski, Mariusz Przybylski, Ensar Arifović, Michal Vaclavik, Marius Kiżys, Tadas Papeckys, Michał Karwan, Mariusz Dzienis, Dawid Jarka, Mariusz Gancarczyk, Adam Marciniak i Marek Gala. - Nie będę komentował czy chodzi akurat o te nazwiska - mówi prezes Górnika Zabrze Jędrzej Jędrych. - Potwierdzam jednak, że piętnastu piłkarzy dostało od nas przyzwolenie na zmianę barw. Spotkałem się z nimi i poinformowałem ich o tym - dodaje. Oczywiście prawie żaden z wymienionych przez nas graczy nie będzie mógł odejść za darmo. Wyjątek stanowią Arifović oraz Gala, którym 31 grudnia wygasają kontrakty. W przypadku pozostałych w rachubę wchodzi płatność za transfery.
Pozostaje jednak pytanie, czy rewolucja w składzie Górnika Zabrze nie jest nazbyt głęboka?

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online