Forum
 

Górnik pojedzie na Remes Cup Ekstra

15 stycznia 2010 roku w hali widowiskowo-sportowej "Arena" w Poznaniu odbędzie się czwarta edycja turnieju halowego Remes Cup Ekstra. Do uczestnictwa w tym prestiżowym turnieju organizatorzy zaprosili także Górnika Zabrze. 

Turniej podobnie jak w poprzednich latach zostanie rozegrany na sztucznej murawie, a udział w nim wezmą następujące zespoły: Górnik Zabrze, Lech Poznań, Legia Warszawa, Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok oraz Arka Gdynia lub Ruch Chorzów. Cała impreza będzie transmitowana na żywo w jednej z telewizji i miejmy nadzieję, że przysporzy zarówno widzom w hali jak i przed telewizorami wiele emocji.

Remes Cup Ekstra to kolejny, ciekawy punkt w planie przygotowań Górnika do rundy wiosennej. Zajęcia zawodnicy zabrzańskiego klubu wznowią 4 stycznia.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online