Arifović: Sędzia bał się odgwizdać karnego

- Po meczu sędzia powiedział mi, że widział całą sytuację, ale bał się odgwizdać "11" - powiedział napastnik Górnika, Ensar Arifović, który był faulowany w końcówce meczu z KSZO.
Była 88 minuta spotkania. Dośrodkowanie z lewego skrzydła i wbiegający w pole bramkowe Arifović mógł zdobyć gola. Napastnik „Trójkolorowych” został jednak ewidentnie pociągnięty za koszulkę. Sytuację widzieli wszyscy. Także arbiter główny, Erwin Paterek, który jednak nie użył gwizdka! Dlaczego?
- Po meczu sędzia powiedział mi, że widział całą sytuację, ale bał się odgwizdać "11" - powiedział po meczu zły Arifović. - Byliśmy lepszym zespołem, ale nie udało nam się zdobyć ani jednego punktu. Do porażki w dużym stopniu przyczynił się jednak sędzia - zaznaczył.
Wtedy mieliśmy remis 1:1, a kilkadziesiąt sekund po tej sytuacji KSZO oddało pierwszy celny strzał w drugiej połowie i zdobyło zwycięskiego gola.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online