Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Komornicki (trener Górnika): - Ciężkie warunki gry sprawiły, że mecz był szybki. Zaczęliśmy nieźle, brakowało nam dokładności, bo już w pierwszej połowie były okazje do zdobycia gola np. Magiery. Nieszczęsne wybicie, nieudany strzał i w efekcie tego stracona bramka, która nam podcięła skrzydła. Po przerwie drużyna zareagowała dobrze, strzeliliśmy na 1:1. Potem mieliśmy więcej okazji (Arifović, Trznadel) ale to niewiele dało. Trzeba pochwalić KSZO za zaangażowanie.

Robert Kasperczyk (trener KSZO): - Przed tygodniem obiecywałem otwarte i szybkie zawody, choć nie znałem jeszcze problemów kadrowych w obu zespołach. Zdawałem sobie sprawę z tego, że Górnik będzie grał o pelną pulę. Boisko było straszne, mnóstwo niedokładności to nie był przypadek. Piłkarze Górnika mają może lepsze umiejętności, nie ujmując przy tym moim chłopakom, ale my przeciwstawiliśmy im się dziś innymi cechami i to było widać. Chciałbym, aby ta mocna pieczątka w postaci wygranej nad Górnikiem zapoczątkuje coś dobrego dla tego zespołu i klubu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online