Najnowsza wizualizacja nowego stadionu Górnika

Prezentujemy najnowszą wizualizację nowego stadionu Górnika Zabrze. Wcześniejszy projekt (patrz: tutaj) był projektem wstępnym, który teraz trafił do specjalistycznego biura, aby dopracować niedociągnięcia i nanieść poprawki. 

Aktualnie projektanci myślą nad każdym szczegółem, który ma być na nowym stadionie, zaczynając od fundamentów, kończąc na instalacjach elektrycznych, czy ilości umywalek w toaletach. Każda dziedzina potrzebuje konsultacji, czy to z elektrykami, czy specjalistami od spraw bezpieczeństwa.

Na nowym projekcie zaokrąglono elewacje, jednak cały wcześniejszy projekt stadionu został praktycznie zachowany (chodzi m.in. o ilość miejsc, rozmieszczenie pomieszczeń w bryle stadionu, kształt czy nachylenie trybun).

Jednak najważniejsze zadanie przed projektantami to ograniczyć wydatki. Zrezygnuje się m.in. z klimatyzacji w większości pomieszczeń oraz podgrzewanych trybun. Nie będzie także składanych krzesełek tylko zwykle kubełkowe. Najprawdopodobniej zrezygnuje się również z podświetlanej elewacji, jednak w przyszłości efektowne oświetlenie stadionu może zostać zrobione. Również materiały z jakich powstanie stadion będą tańsze, podobnie ma się co do wykończeń.

Tak na dzień dzisiejszy prezentuje się najnowsza wizualizacja nowego stadionu Górnika Zabrze im. Ernesta Pohla.


Stadion Górnika w dzień


Stadion Górnika nocą


Stadion Górnika nocą

fot. arc UM Zabrze

źródło: własneRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online