Przegląd Sportowy: Energie i Hannover chcą Madejskiego

Wiele wskazuje na to, że Piotr Madejski zimą opuści Górnika Zabrze. Piłkarz zwleka z przedłużeniem wygasającego w czerwcu przyszłego roku kontraktu.
Jeśli nie zmieni stanowiska, to po zakończeniu rundy jesiennej (przedłużonej o dwie kolejki rozgrywane awansem) dostanie zgodę na zmianę barw klubowych. Dla Górnika najbliższe zimowe okienko transferowe będzie ostatnią szansą, by zarobić na jego transferze. Oczywiście nikt nie liczy na wielką kasę, ale uzyskanie 100 tys. euro wydaje się jak najbardziej realne. - Piotr to zawodnik na tyle dobry, że może zaistnieć wszędzie, czyli w każdej mocnej lidze europejskiej - twierdzi jego menedżer Ryszard Szuster. Na Roosevelta głośno o tym, że Madejski ma propozycje z Hannoveru 96, Energie Cottbus i PGE GKS Bełchatów. - To nieprawda. Nie staramy się o tego piłkarza - mówi Andrzej Zalejski, prezes tego ostatniego. Lewego pomocnika zimą będzie raczej szukał Widzew Łódź, czyli klub rywalizujący z Górnikiem o awans do ekstraklasy. Tak czy inaczej dla wychowanka Hutnika Kraków bardziej kuszącą wizją wydaje się wyjazd na zachód. - Na razie nie chciałbym się wypowiadać w tej sprawie. Po jedenastym listopada jestem umówiony z prezesem Górnika i wtedy wszystko się wyjaśni. Prezes Jędrzej Jędrych ma wcześniej spotkać się z trenerem Ryszardem Komornickimi to on ma określić, jak widzi przyszłość Piotra w zabrzańskim Górniku - wyjaśnia Szuster.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online