PZPN również zamknął stadion Górnika

W związku z zamieszkami przed i po meczu Unibet I ligi Górnik Zabrze - Widzew Łódź Wydział Dyscypliny PZPN zastosował środek zapobiegawczy w postaci zakazu rozgrywania meczów na stadionie Górnika. Zakaz będzie obowiązywał do czasu merytorycznego rozpatrzenia sprawy. 

- Obecnie czekamy na uszczegółowienie raportu delegata tego spotkania. Niestety po meczu w Zabrzu uległ on wypadkowi samochodowemu, dlatego na razie nie może dokończyć swojej pracy. Gdy otrzymamy szczegółowy raport, wydamy ostateczne decyzje. Również w przypadku łódzkiego Widzewa - powiedział przewodniczący Wydziału Dyscypliny Artur Jędrych.

W rzeczywistości WD PZPN potwierdził istniejący stan rzeczy. Już 3 listopada prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik na wniosek miejscowej policji cofnęła swoją zgodę na organizowanie imprez masowych na stadionie Górnika. Decyzja ma obowiązywać do końca roku, co oznacza, że zabrzanie zagrają przy pustych trybunach 11 listopada z Wisłą Płock.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online