Forum
 

Krzesełka ze Śląskiego?

Wiadomo już, że mecz Górnika z Wisłą Płock odbędzie się bez publiczności. Górnik nawet nie odwołał się od decyzji o zamknięciu obiektu po burdach, jakie miały miejsce przed i po meczu z Widzewem. - Zapewniam, że nadal będziemy rozmawiać ze stowarzyszeniem kibiców. Uważam, że metoda pałki nie zdaje egzaminu. W tym wypadku zostały popełnione błędy i chcemy dojść do ich przyczyn. Przede wszystkim jednak potwierdziło się, że jest konieczność modernizacji naszego, przestarzałego obiektu - twierdzi Jędrzej Jędrych, prezes Górnika.
Jeszcze w tym miesiącu ma zacząć się montaż kilku tysięcy siedzisk na trybunach bocznych od krytej, by wiosną mecze Górnika mogło oglądać 7-9 tysięcy widzów. Do wykorzystania są krzesełka demontowane właśnie ze Stadionu Śląskiego. Bez spełnienia tego wymogu licencyjnego taka frekwencja na Roosevelta nie będzie możliwa. Przeciwległa strona stadionu będzie wyłączona z użytku. Zresztą to od niej rozpocznie się remont stadionu. Montaż siedzisk ma kosztować około 200 tysięcy złotych. W każdym razie frekwencja rzędu 15000 widzów na Roosevelta przeszła do historii. Na jak długo? Do czasu powstania przynajmniej połowy nowego obiektu, co nastąpi najprędzej za 2 lata.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online