Komornicki wietrzy spisek?

Górnik przegrał z Widzewem trzeci mecz z rzędu, a trener Ryszard Komornicki wietrzy spisek przeciwko sobie. Drużyna z Roosevelta będzie musiała jednak punktować nawet w okrojonym składzie. Inaczej pozycja trenera Ryszarda Komornickiego może być zagrożona. Wprawdzie władze Allianz Polska deklarują pełne poparcie dla "Koko", lecz sam szkoleniowec czuje, że nie wszystkim jest z nim po drodze. 

- W tym tygodniu musi zapaść decyzja, co dalej. Trzeba jasno powiedzieć, komu się wierzy, a komu nie. Jeśli jest szykowany trener na moje miejsce, to trzeba to jasno powiedzieć - mówił wyraźnie zdenerwowany Komornicki na pomeczowej konferencji prasowej. Co miał na myśli? Może to, że Artur Płatek (były trener Cracovii i Jagiellonii Białystok), który mecz Górnika z Widzewem oglądał z trybun stadionu im. E. Pohla, wymieniany jest jako jego potencjalny następca.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online