Madejski: Musimy podwinąć jaja

Górnik po porażce z Widzewem nie może już sobie pozwolić na kolejne straty. - Musimy teraz podwinąć jaja i zasuwać o sześć punktów - mówi pomocnik Górnika, Piotr Madejski.
W tym roku Górnik zagra jeszcze z KSZO Ostrowiec Św. na wyjeździe i u siebie z Wisłą Płock. Jeśli nie odniesie dwóch zwycięstw, upragniony awans do Ekstraklasy może mu się niebezpiecznie oddalić. 
- Widzew odskoczył nam na siedem punktów. To duża różnica. Teraz musimy zagrać znacznie lepiej i wygrać dwa mecze - przyznaje zmartwiony Madejski. - W meczu z Widzewem nie mieliśmy wielu klarownych sytuacji, choć myślę, że było to spotkanie na remis. Gdybyśmy byli w komplecie, nasza siła ofensywna byłaby mocniejsza - dodał Madejski, komentując wpływ kontuzji napastników Górnika (Przemysław Pitry, Ales Besta, Tomasz Zahorski) na grę zespołu.

źródło: FutnolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online