Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Paweł Janas (trener Widzewa): - Mam nadzieję, że było to fajne widowisko. Fajny doping i dużo kibiców - bardzo fajna atmosfera, aż się chce takie mecze grać. Do przerwy mogłem być zadowolony z gry. Po przerwie się cofnęliśmy, przestaliśmy grać w piłkę. Aż dopiero w końcówce parę razy przytrzymaliśmy piłkę. Cieszę się ze zwyciestwa, bo tych punktów już trochę mamy. Nie możemy notować jednak takich przestojów. 

Ryszard Komornicki (trener Górnika): - Była to porażka nieszczęśliwa. W pierwszej połowie Widzew był spokojniejszy, co wynikało z przewagi tabeli. Straciliśmy gola właściwie z niczego, po raz kolejny po złym ustawieniu w obronie. Później nie grało się łatwo, gdy przeciwnik się cofnął i kontrował. Po przerwie zmiany wniosły ożywienie, niestety nie wykorzystaliśmy sytuacji. Porażka nieszczęśliwa, ale przypadków w piłce nie ma. Trzeba się zastanowić, bo stylu gry niektórych piłkarzy nie można tolerować. Ja powtarzam: nie każę grać do tyłu i popełniać błędów. Niektóre komentarze z trybun nie wzmacniają, ale jeszcze bardziej deprymują. Jeżeli jest już szykowany trener na moje miejsce, to chciałbym to usłyszeć.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online