Komornicki: Dziś piłkarze nie mogą przejść obok meczu

Na ten mecz kibice w Zabrzu czekali od pierwszej kolejki rundy jesiennej, choć pewnie nie spodziewali się, że za pięć dwunasta ich nadzieje będą tak wyraźnie podszyte... lękiem.
Dziś ekipa Górnika w ostatnich meczach spisuje się bowiem kiepsko, tymczasem na Roosevelta podejmie rozpędzonego lidera Unibet I ligi, Widzewa Łódź. 

- Wierzę w to, że damy radę ich powstrzymać. Na pewno mecz czeka nas szalenie trudny, jednak jest to też spotkanie, na które chłopaków nie trzeba specjalnie mobilizować. Dziś po prostu nie mogą przejść obok meczu - mówi trener Ryszard Komornicki.

Mobilizować nie trzeba także fanów drużyny. Na trybunach spodziewany jest komplet widzów, którzy będą rywalizować na doping z tysiącosobową grupą wspierającą gości. Stowarzyszenie kibiców apeluje do swoich kolegów, by na stadion przyszli w firmowych "trójkolorowych" czapeczkach. Oprawa widowiska też ma potwierdzić jego wyjątkowość: na bieżni zaprezentują się żużlowcy RKM ROW Rybnik, na murawie cheerleaderki, a w przerwie odbędzie się konkurs rzutów karnych, w którym nagrodą będzie zgrzewka firmowanego przez klub napoju energetycznego. Samo boisko okalać będą specjalnie sprowadzone elektroniczne banery reklamowe.

- Potrzebujemy wsparcia kibiców - powtarza przy każdej okazji Komornicki, a jego piłkarze na ostatnim treningu zastali na płocie wymowny transparent: "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Pokonajcie dla nas Widzewa łódzkiego".

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online