Forum
 

Policja zatrzymała Górnika

Liderujący w I lidze piłkarze Górnika Zabrze ledwie zdążyli na mecz z MKS Kluczbork. To dlatego. że autokar wiozący drużynę do Kluczborka został zatrzymany przez policjantów do kontroli drogowej. Zabrzanie dotarli na stadion w ostatniej chwili. 

Z Zabrza do Kluczborka jest zaledwie 100 kilometrów, więc oczywistym było, że ekipa Górnika w drogę wyruszy w dniu spotkania. Nikt nie zakładał problemów, dlatego autokar ruszył dość późno. I stało się...

– Zatrzymali nas policjanci z drogówki, bo kierowca autobusu miał problem ze światłami. Funkcjonariusze byli bardzo drobiazgowi, długo spisywali protokół, pouczali nas o zasadach ruchu drogowego. Wiem, że może nasze towarzystwo jest i miłe, ale to nie był dobry czas na pogawędkę. Przez tę sytuację ledwo zdążyliśmy na stadion – żalił się po meczu z Kluczborkiem trener Górnika Ryszard Komornicki.

Zabrzanie na szczęście pokonali gospodarzy 1:0 i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli I ligi. Kibice Górnika trochę jednak narzekają na styl gry drużyny. – Wygrywamy minimalnie, to fakt, ale nasi rywale bardzo się spinają w meczach z nami. Dlatego mamy pewne problemy ze zdobywaniem bramek. Ale wygrywamy i chyba o to chodzi – mówi trener Komornicki.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online