Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Komornicki (trener Górnika): - Tak jak się spodziewałem, mecz był bardzo ciężki dla nas. Ja takie mecze nazywam "pucharowymi". Gdybyśmy lepiej rozegrali piłkę w kilku akcjach, to do przerwy mogliśmy prowadzić dwiema lub trzema bramkami. Na razie wygrywamy po 1:0 i to w chwili obecnej wystarcza, ale nie jestem zadowolony z gry. W końcówce mieliśmy bardzo dużo szczęścia. Zostawiliśmy rywalowi za dużo miejsca i stąd te sytuacje. Na szczęście Sebastian był dziś dobrze dysponowany i to on uratował nam punkty. Uważam, że gospodarze nie grali źle i urwią punkty na własnym stadionie jeszcze kilku drużynom.

Ryszard Okaj (trener MKS): - W pierwszej połowie graliśmy za nerwowo, strzelaliśmy z 30 metrów, sytuacje przerastały piłkarzy. Prawdziwego mistrza poznać po jednym ciosie i taki oddał Górnik. Naszą bolączką jest marnowanie sytuacji 100-procentowych. Biednemu wiatr w oczy wieje, ale zobaczymy co będzie dalej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przeskok z drugiej ligi do pierwszej jest bardzo duży. Mam nadzieję, że nie zabraknie nam wiary i nadziei do samego końca. W piłce wszystko jest przecież możliwe.

źródło: gornikzabrze.pl