Forum
 

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Podbeskidzie

Po meczu Górnik - Podbeskidzie Dariusz Kołodziej podszedł do swoich byłych kolegów i podawał im rękę. - Wiele Górnikowi zawdzięczam. Teraz gram w Podbeskidziu. Nie było to wielkie widowisko. Szkoda, że nie udało się mi zdobyć bramki. Miałem ku temu okazję. Może wtedy mecz potoczyłby się inaczej i odnieslibyśmy pierwsze w tym sezonie zwycięstwo - mówił Kołodziej.  

W bramce Górnika wystąpił Nowak, który tydzień wcześniej w Gorzowie Wielkopolskim odniósł groźnie wyglądający uraz. - Po kontuzji został zewnętrzny ślad. Moje oczy nie wyglądają najlepiej. Poza tym wszystko jest w porządku. Miałem zrobioną tomografię komputerową. Badanie nie wykazało żadnego uszczerbku wewnątrz głowy. Dzisiaj nie miałem za dużo pracy. Była to zasługa naszych zawodników, którzy dobrze walczyli w defensywie - komentował Nowak.

- Może nie graliśmy najlepiej, ale ważne jest to, że zdobyliśmy bramkę i trzy punkty. Teraz czeka nas ciężki wyjazd do Świnoujścia. Musimy się w pełni zmobilizować - powiedział natomiast Ales Besta, strzelec zwycięskiej bramki dla Górnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online