Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - GKS

Mariusz Przybylski (pomocnik Górnika): Skuteczność trochę szwankuje, bo w zasadzie już do przerwy mogło być po meczu. Mamy wyrównaną drużynę, a potwierdzeniem jest to, że po zmianie Szczota na Bestę nie było widać różnicy. 

Jacek Gorczyca (bramkarz GKS-u): Stworzyliśmy sobie kilka dobrych okazji. Gdyby po przerwie Krzysiek Kaliciak zdołał wepchnąć piłkę do siatki, to Górnik miałby "ciepło".

Kamil Cholerzyński (pomocnik GKS-u): Gospodarze pokazali, że są od nas lepsi technicznie. Dłużej utrzymywali się przy piłce, umiejętnie zmieniali strony.

Alesz Besta (napastnik Górnika): To mój najlepszy debiut w karierze. Nie mogłem sobie lepiej tego wymarzyć. Fizycznie jeszcze nie prezentuję się najlepiej, ale to kwestia czasu.

Adrian Napierała (obrońca GKS-u): Górnik wygrał zasłużenie, co nie znaczy, że rezultat nie mógł być inny. Żałuję sytuacji Krzyśka Kaliciaka...

Przemysław Pitry (napastnik Górnika): Wynik powinien być wyższy, ale niestety nie wykorzystaliśmy dogodnych sytuacji. W drugiej połowie cofnęliśmy się i stąd GKS miał swoje okazje.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online