Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener GKS): - Gratulacje dla Ryszarda oraz całego zespołu i powodzenia w następnych meczach. Widać, że Górnik jest drużyną, która prezentuje bardzo wysoki poziom i bardzo dobrze poradziłaby sobie w ekstraklasie. Jesteśmy niezadowoleni, bo początek meczu był pod nasze dyktando. Obie bramki straciliśmy po kontrach i to jest nie do przyjęcia, musimy wyciągnąć wnioski. Chłopcy włożyli bardzo dużo serca i są teraz niezadowoleni z porażki, ale zebrali niezbędne doświadczenie i będą robić postępy. Nie składamy broni, choć porażka bardzo boli, ale to musi pobudzić chłopaków. Myślimy już o następnym meczu.

Ryszard Komornicki (trener Górnika): - Z wyniku jestem zadowolony, bo my musimy wygrywać i powiększać konto punktowe. Mecz się zaczął tak, jak oczekiwałem, że GKS będzie chciał zagrać do przodu. Pierwsza bramka dla nas padła po bardzo ładnej akcji, druga to zasługa Alesa Besty. W pierwszej połowie powinniśmy rozstrzygnąć ten mecz, bo sytuacji nie brakowało. Do przerwy było OK, a przy tej pogodzie ofensywna gra kosztowała nas dużo sił, obie drużyny nie bardzo kwapiły się do ataku. Niektórzy w mojej drużynie są nie w pełni sił, więc musimy nadrabiać zaległości i grać jeszcze bardziej zdyscyplinowanie. Szkoda, że ta druga połowa nie była interesująca dla kibiców, ale oni i tak mogą być zadowoleni. Trzeba to spotkanie jak najszybciej przeanalizować, zapomnieć i przygotować się do następnego meczu. Co do Besty, to zakładałem, że wejdzie w okolicach 60. minuty, bo nie jest przygotowany na 90 minut gry. Trzeba mieć troszkę szczęścia w grze i on je dziś miał.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online