Forum
 

Pitry: Piłkarze i kibice żądni są sukcesów

Po wygranej 3:1 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i 2:1 z Wisłą Płock, dla podopiecznych trenera Ryszarda Komornickiego przyszedł czas na derbowe spotkanie z GKS-em Katowice. To z całą pewnością hit trzeciej kolejki I ligi. - To są derby, a derby rządzą się własnymi prawami. Na pewno będzie to przede wszystkim mecz walki. Gramy u siebie, więc będziemy się starali narzucić własny styl grania - przyznaje Przemysław Pitry, napastnik Górnika. 

Nowi gracze i bardzo dobre rozpoczęcie tegorocznych rozgrywek powodują, że morale w zespole z każdym dniem rośnie. - Wyniki kształtują atmosferę w szatni, więc jest teraz fajnie. W najbliższą niedzielę gramy derbowy mecz z GKS-em Katowice, wtedy wyjdziemy powalczyć o trzy punkty - stwierdza bramkarz Górnika, Sebastian Nowak.

Mimo spadku z ekstraklasy kibice Górnika w dalszym ciągu wspierają swoich idoli. Podczas meczu z KSZO na stadionie było ich niemal 17 tysięcy! - Tutaj kibicom brakuje tej piłki i na pewno żądni są sukcesów tak jak i my, piłkarze. Tak że na pewno oczekują, że my będziemy wygrywać, a oni będą się cieszyć - uważa Pitry.

Wydaje się, że Górnik Zabrze już w pierwszych meczach pokazał, że jest drużyną, której nie zadowala tylko I liga. Jak mówi się przy Roosevelta: " każdy krok", ma zbliżyć zespół do powrotu na ekstraklasowe salony.

źródło: Telewizja SilesiaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online