Koźmiński odejdzie z Zabrza?

Niepewna atmosfera panuje w Górniku Zabrze. Co prawda, piłkarze nie grają najgorzej i plasują w środku tabeli, ale nie wiadomo czy nie dojdzie do zmian we władzach klubu.  
Od pewnego czasu mówi się bowiem o konflikcie między szefem miejscowego MOSiR-u, Józefem Kubicą a Zbigniewem Koźmińskim. Prezes klubu mówi, że od pewnego czasu czuje się osamotniony w swoich działaniach, a nawet są osoby, które rzucają mu kłody pod nogi. - Związałem się z Górnikiem, ale jeśli będę musiał odejść, to dam sobie radę - powiedział Koźmiński.

Spór dotyczy oczywiście finansów. - MOSiR pożyczył Górnikowi pieniądze, które miały być przeznaczone na montaż plastikowych krzesełek. A prezes Koźmiński wydał je na inne cele - stwierdził Kubica.

- Pieniądze dostaliśmy od miasta, nie od MOSiR-u decyzją prezydenta Zabrza a nie pana Kubicy - ripostuje Koźmiński - I zostały spożytkowane na cele klubowe.

Ewentulna dymisja Koźmińskiego wiele jednak nie zmieni. W Górniku odpowiada on bowiem za aspekty sportowe, nie zaś finansowe.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online