Forum
 

Czy w Kluczborku pojawią się kibice Górnika?

W środę w obozie sympatyków MKS-u Kluczbork zapanowała furia. Na oficjalnej stronie internetowe klubu podano informację, iż w rundzie jesiennej na Stadionie Miejskim nie będą przyjmowani kibice drużyn przyjezdnych. Fani beniaminka I ligi liczyli, że chociażby mecz z Górnikiem Zabrze będzie prawdziwym świętem - pisze dziennik "Sport". Co to jednak za święto bez kibiców przeciwnej drużyny... Prezes MKS-u Andrzej Buła, spotkał się wczoraj z fanami i zdementował te pogłoski. - Administrator naszej strony po prostu się pomylił - wyjaśnił prezes Buła. - Otrzymaliśmy od PZPN-u zgodę na nieprzyjmowanie kibiców gości przez całą rundę jesienną. Podkreślam: zgodę, a nie zakaz! Przez kibiców zostało to po prostu źle odebrane.
Fanów kluczborczan w całej tej sprawie rozeźlił jeszcze jeden fakt. W stadionowej "klatce" nie są obecnie prowadzone żadne prace remontowe. - To nie jest tak - wytłumaczył sternik MKS-u. - Musimy jeszcze wybetonować dojścia do klatki. Jak wiadomo, w jej pobliżu nie może być bowiem jakichkolwiek luźnych kamiennych odłamków. Nasze opóźnienie wynika z tego, iż modernizacja Stadionu Miejskiego tego lata jest naprawdę złożona i na niektóre rzeczy po prostu brakuje czasu. Nasz obiekt odwiedził delegat PZPN-u i pozytywnie ocenił to, co do tej pory zrobiliśmy - a więc m.in. instalację monitoringu. Dlatego jestem dobrej myśli. Pierwotnie mówiło się, że kibiców przyjezdnych nie będzie u nas do 30 września. Teraz wierzę, że ugościmy ich już podczas starcia z Górnikiem Zabrze (12 września).

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online