Shereni testowany przez Górnik

Znalezienie środkowego obrońcy stało się w Zabrzu potrzebą chwili, po tym jak kontuzji doznał Adam Banaś. Na oku Górnika znalazł się Patmore Shereni. 25-latek był testowany w piątkowym sparingu.
Shereni do Polski został sprowadzony przez Wiesława Grabowskiego, który specjalizuje się w ściąganiu graczy z Zimbabwe. Kiedyś był nawet selekcjonerem reprezentacji tego kraju. Obecnie umieszcza czarnoskórych zawodników w klubie KS Wisła, a stamtąd próbuje wytransferować do wyżej notowanych.
Rosły obrońca, o którym mowa, wiosnę spędził w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Shereni kariery nie zrobił, bo ledwie raz zagrał w pierwszym zespole. I to w przegranym 0:3 meczu z Widzewem Łódź. Zdecydowanie częściej występował w rezerwach bielszczan.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]