Forum
 

Komornicki: Jest postęp

Większa część wczorajszego spotkania sparingowego Górnika z Wisłą Kraków ME toczyła się przy mocno padającym deszczu. - Ja będę spokojnie pracował nawet wtedy, gdy żaby będą leciały z nieba. Interesuje mnie tylko praca i ci panowie w krótkich spodenkach - mówił z uśmiechem Ryszard Komornicki nie chcący narzekać na aurę. 

Humor trenerowi Górnika dopisywał, bo jego podopieczni rozegrali niezłe zawody, prezentując kilka ciekawych akcji. Bardzo dobrze współpracował zwłaszcza duet Bonin-Pitry. Dwa dobre dogrania tego pierwszego zakończyły się golami napastnika zabrzan. W ramach rewanżu, Pitry tuż przed przerwą odwdzięczył się "Bońkowi" kapitalnym podaniem, które prawoskrzydłowy zamienił na gola. - Jest postęp. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale czeka nas jeszcze sporo pracy. Nie może wkraść się rozluźnienie, gdyż kilka elementów trzeba poprawić - komentował Komornicki.

W składzie miejscowych nie pojawił się żaden z nowych graczy. - Daniel Koczon? Przyszedł i powiedział, że jedzie do Płocka. Był w czwartek u nas na treningu, ale my potrzebujemy innego typu napastnika - tłumaczył "Koko". Na angaż w Górniku nie mają raczej co liczyć Piotr Rocki oraz Łukasz Ganowicz. Ten pierwszy prawdopodobnie "wyląduje" w Podbeskidziu. Natomiast środkowego obrońcy do Zabrza sprowadzać nie zamierzają. - My potrzebujemy defensora na prawą stronę, a nie na środek - podkreślił trener Górnika. Dodajmy, że szkoleniowiec zabrzan po raz kolejny oszczędził Adama Banasia.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online