Forum
 

Kadrowicz z Górnika

Mariusz Gancarczyk jest jedynym zawodnikiem Górnika Zabrze przebywającym na zgrupowaniu reprezentacji Polski U-21.
Trener naszej młodzieżówki Andrzej Zamilski powołał co prawda do swojej drużyny także innego zabrzanina Adama Marciniaka, ale jego z gry w kadrze wyeliminowała kontuzja. 

Podczas trwającego 10 dni zgrupowania młodzi reprezentanci Polski rozegrają dwa mecze: pierwszy to towarzyskie spotkanie z reprezentacją Szwecji natomiast drugi to mecz eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy z Lichtensteinem.

- W czwartek wylatujemy do Szwecji, gdzie w Malmö zmierzymy się z młodzieżową reprezentacją tego kraju - relacjonuje nam Mariusz Gancarczyk. - Trener Zamilski, mimo że to towarzyskie spotkanie, mocno nas motywuje - dodaje młody obrońca Górnika.

W sobotę zawodnicy powrócą do Pruszkowa, a we wtorek (9 czerwca) o godzinie 19:30 rozegrają na stadionie Znicza mecz eliminacyjny z Lichtensteinem.

Mariusz, który na zgrupowaniu młodzieżówki dzieli pokój z byłym piłkarzem Górnika przebywającym obecnie na wypożyczeniu w Odrze Wodzisław - Marcinem Wodeckim, nadal nie może pogodzić się z degradacją swojego klubu do niższej klasy rozgrywkowej.

- Nie czuję się najlepiej pod względem psychicznym, nadal nie mogę dojść do siebie po naszym spadku. Takie jest jednak życie i musimy sobie z tym poradzić. Jestem chłopakiem ze Śląska i zrobię wszystko, by pomóc Górnikowi w szybkim powrocie do ekstraklasy - zapewnia pełnym smutku głosem Gancarczyk.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online