Forum
 

W poszukiwaniu sensacji...

W celu sprostowania informacji dotyczących spotkania kibiców i piłkarzy Górnika Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze wyjaśnia, że spotkanie miało charakter motywacyjny i informacyjny i było analizą słabej postawy piłkarzy w Łodzi.
Piłkarze obiecali zaangażowanie i walkę w najbliższych meczach, co zapewne wszystkich bardzo ucieszyło. 
Zdajemy sobie sprawę, że w tym zespole gra wielu charakternych piłkarzy i z pewnością takie spotkania, jak i mecze po takowym spotkaniu pokazują, kto na uznanie trybun zasługuje i w jakim stopniu.
Niemniej jednak chcemy raz jeszcze podkreślić, co zresztą piłkarze podkreślali w pomeczowych wywiadach - kibice Górnika pomagają i będą pomagać w trudnych dla klubu chwilach, bo dobro Górnika leży im na sercu.
Górnik Zabrze to klub wyjątkowy, o czym wielu dziennikarzy już z pewnością nie pamięta uratowany został nie tak dawno przez kibiców, tych, których po wręczeniu koszulek nazywa się kibolami, szalikowcami, czy wręcz bandytami. Przypominamy także, że stadion przy ulicy Roosevelta mimo ostatniego miejsca ma drugą frekwencję w kraju, z racji wspaniałej atmosfery i dobrej współpracy na linii miasto-właściciel; klub-kibice.
Liczymy także na to, że rzetelna prasa skupi się na tym, co ważne, czyli dobru śląskiego klubu i utrzymaniu go w lidze, w co z pewnością my wszyscy, czyli kibice, piłkarze i działacze głęboko wierzymy.

Odnośnie zarzewia ataków na Górnik Zabrze:

Zdajemy sobie sprawę, że panowie z "Gazety Wyborczej", w szczególności w osobie Pana Płatka rządni(y) wyrobienia nazwiska a już na pewno w poszukiwaniu sensacji wykreują(e) w mediach negatywny wizerunek kibiców Górnika, że sam mecz z Odrą i kolejne mecze będą już mało istotne, a istotą będzie trening, na którym ów Pan mógł także się pojawić i rzetelnie opisać sytuację.
Nie jest to już pierwsza próba szkodzenia Górnikowi i negatywnego pisania na temat Górnika ze strony tegoż Pana, widać kariera to priorytet (?).

Słowem wyjaśnienia:

Dobra współpraca na linii Klub-Kibice obliguje nas do zabrania głosu w sprawie bezpardonowych ataków na prezesa klubu.
Informujemy kategorycznie, że prezesa nie informowano o powyższym, i że z pewnością był sytuacją równie zaskoczony jak i piłkarze.
Informujemy także, że w/w prasa rządna sensacji nie poróżni nas z zarządem klubu czy też piłkarzami; wszyscy mamy jeden cel utrzymać Górnik Zabrze w ekstraklasie, a wszelkiego rodzaju nieporozumienia będziemy załatwiać w własnym gronie lub poprzez stosowne oświadczenie.
Jeszcze raz apelujemy do dziennikarzy w/w gazety o rzetelność i zrozumienie pewnych zachowań.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online