Forum
 

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Odra

Grzegorz Bonin (Górnik): Dziękuję kolegom za zrobienie kołyski. Wygraliśmy bardzo ważny mecz, myślę, że w pełni zasłużenie. Nasi kibice wczorajszą rozmową na treningu nam pomogli, taka akcja pomogła uświadomić pewne rzeczy. Cały czas wierzyliśmy w tą wygraną i udało nam się dopiąć swego. Mogliśmy się pokusić o wyższe zwycięstwo, ja sam w drugiej połowie mogłem zdobyć bramkę.

Robert Szczot (Górnik): Mam nadzieję, że dzisiejszą wygraną trochę się kibicom zrehabilitowaliśmy, jednak ta pełna rehabilitacja nastąpi po naszym utrzymaniu w lidze. Po tej wygranej parę rzeczy ułoży się w naszych głowach i na Cracovię pojedziemy jeszcze bardziej zmotywowani.

Przemysław Pitry (pomocnik Górnika): Pokazaliśmy swoją wyższość nad Odrą. Wiedzieliśmy, że mecz będzie trwał do strzelenia pierwszej bramki. Dwa trafienia w końcówce poniosły nas do zwycięstwa. To dopiero mały kroczek w kierunku utrzymania się w lidze.

Maciej Małkowski (pomocnik Odry): Mieliśmy grać agresywnie. Wiedzieliśmy, że Górnik nie będzie kombinował. Zabrzanie chcieli za wszelką cenę szybko strzelić bramkę. Broniliśmy się nieźle, ale dwa gole w końcówce podcięły nam skrzydła. Trudno było się podnieść.

Łukasz Pielorz (Odra): Po stracie pierwszej bramki niepotrzebnie się cofnęliśmy i bardzo szybko straciliśmy drugą, to była samobójcza bramka ale takie też się zdarzają. Po jej stracie opadły nam skrzydła i już do końca nie potrafiliśmy narzucić Górnikowi swój styl gry.

Dariusz Kołodziej (Górnik): Presja trochę z nas zeszła, aczkolwiek mamy przed sobą dwa arcyważne spotkania. Musimy dać z siebie wszystko w Krakowie i powalczyć o trzy punkty dla Górnika.

Adam Banaś (obrońca Górnika): Przed meczem po męsku porozmawialiśmy sobie z kibicami. To nam chyba pomogło i z tego trzeba się z tego cieszyć.

źródło: gornikzabrze.pl / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online