Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Odry, Ryszard Wieczorek: - Byliśmy przygotowani na to, jak gra Górnik; wiedzieliśmy też, że jest groźny przy stałych fragmentach gry. Niepotrzebny faul i rzut wolny w końcówce pierwszej połowy spowodował, że straciliśmy pierwszą bramkę. A chwilę potem drugą, co ustawiło przebieg drugiej części spotkania. Szkoda, bo przecież były to derby, nastawialiśmy się na ten mecz ale niektórzy moi zawodnicy nie wytrzymali chyba ciśnienia.

Trener Górnika, Henryk Kasperczak: - Zarówno ja, jak i moi piłkarze jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo nie pamiętam już kiedy Górnik opuścił ostatnie miejsce w tabeli. Chcieliśmy za wszelką cenę wygrać, to zwycięstwo daje nam wiarę przed ostatnimi dwoma bardzo ważnymi meczami sezonu. W piątek przyszli na trening kibice i pomogli nam jeszcze bardziej się umotywować. Z naszymi kibicami bardzo dobrze współpracujemy.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online