Forum
 

Zahorski przeszedł zabieg artroskopii

W środę lekarze z kliniki dr. Volkera Fassa we Freiburgu dokonali artroskopii prawego stawu kolanowego Tomasza Zahorskiego. Piłkarz Górnika doznał w meczu Młodej Ekstraklasy urazu uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego i konieczna była operacja. Niemieccy medycy zajęli się bardzo troskliwie Zahorskim, zaś sam zabieg przebiegał bez komplikacji. 

- Po wybudzeniu z narkozy Tomek czuje się coraz lepiej. Dostał środki przeciwbólowe i może normalnie funkcjonować. Klinika we Freiburgu to naprawdę światowy standard i można powiedzieć, że Tomek trafił w dobre ręce - cieszy się Jan Zieleźnik, wieloletni rehabilitant drużyny, obecnie kierownik klubu ds. organizacyjnych. W opinii lekarzy Zahorski już w lipcu powinien rozpocząć indywidualne treningi.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online