Przybylski: Myślimy tylko o zwycięstwie

- Jestem w stałym kontakcie z chłopakami z Bytomia, ale akurat przed tym meczem do siebie nie dzwoniliśmy. Każdy trzyma swoje sekrety w tajemnicy - mówi Mariusz Przybylski, który zimą zamienił Bytom na Zabrze. 

Mariusz Przybylski doskonale zna zespół z Bytomia. W jego barwach występował przecież jeszcze jesienią. - Ale to już inna Polonia niż ta, w której grałem. Jest kilku nowych zawodników, których znam tylko z telewizji. Do tego pojawił się nowy trener. Drużyna preferuje inny system, a to już zmiana bardzo istotna - zauważa 27-latek.

Pomocnik Górnika przyznaje, że jest w stałym kontakcie z piłkarzami z Olimpijskiej. - Ale akurat przed tym spotkaniem do siebie nie dzwoniliśmy. Każdy trzyma swoje sekrety w tajemnicy - podkreśla Przybylski. Kogo on i jego koledzy powinni bać się w szeregach rywali najbardziej? - Nikogo! To oni muszą się obawiać nas. Myślimy tylko o zwycięstwie. Nieważne, jak, nieważne, ile wygramy. Może być nawet pół do zera - dodaje gracz zabrzan.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online