Szansa dla Gancarczyka

Najprawdopodobniej Mariusz Gancarczyk zastąpi w piątkowym meczu z Arką Gdynia pauzującego za kartki Grzegorza Bonina. - To dla niego duża szansa - mówi trener Górnika, Henryk Kasperczak.
Grzegorz Bonin, który zobaczył w derbowym pojedynku z Ruchem Chorzów czwartą żółtą kartkę nie będzie mógł wystąpić w piątkowym meczu przeciwko Arce Gdynia. Wszystko wskazuje na to, że jego miejsce na prawej obronie zajmie Mariusz Gancarczyk. - Jest to bardzo prawdopodobne. Otwiera się przed nim duża szansa, aby wyszedł w podstawowym składzie, choć ostatecznej decyzji jeszcze nie podjąłem - mówi szkoleniowiec zabrzan, Henryk Kasperczak.
Gancarczyk jeszcze niedawno występował głównie w zespole grającym w Młodej Ekstraklasie. Trener Kasperczak nie bał się jednak wprowadzić 21-letniego zawodnika na końcowe minuty w meczu z Ruchem na Stadionie Śląskim. - Odpowiedzialność za wyniki muszą brać wszyscy. Także ci młodzi zawodnicy - uważa szkoleniowiec. Młody obrońca Górnika już raz miał okazję wystąpić od pierwszej minuty. Było to w wygranym spotkaniu z Jagiellonią, gdy Bonin nie mógł wystąpić na skutek kontuzji. Czy i tym razem ewentualny występ Gancarczyka okaże się szczęśliwy dla zabrzan?

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]