Będą kary za derby

Ruch i Górnik muszą się liczyć z karami finansowymi za to, że ich kibice odpalili łącznie 400 rac (tyle oficjalnie wpisano do raportu delegata). Chorzowianie czekają na wyrok za burdy. To oni byli organizatorem widowiska.
Konsekwencje wyciągnie wobec śląskich klubów Komisja Ligi, organ spółki Ekstraklasa. - Najpewniej w czwartek zajmie się ona sprawą zajść na Stadionie Śląskim. Kluczowymi dokumentami będą raporty delegatów PZPN-u. Poprosiliśmy w dodatku stację CANAL+ o zapis wideo - mówi Adrian Skubis, rzecznik prasowy Ekstraklasy SA. Nie podlega dyskusji, że Ruch zostanie ukarany bardziej srogo. - Jesteśmy zaniepokojeni tym co się stało. Chodzi o zachowanie kibiców w trakcie przerwy, ale nie tylko. Do złamania naszego regulaminu doszło też w temacie rac. Nigdy jednak przed posiedzeniem Komisji Ligi nie forujemy wyroków. Proszę o cierpliwość - dodaje Skubis.
Łącznie odpalono w trakcie meczu 400 rac. Każdy z klubów poniesie zatem karę finansową.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online