Forum
 

Górnik wybiega w teren

Po serii badań na katowickiej AWF piłkarze Górnika Zabrze dziś o 11. rozpoczną na boisku przygotowania do rundy wiosennej. Siódmy zespół ekstraklasy po rundzie jesiennej będzie trenował na własnych obiektach do 15 lutego. 24 stycznia podopieczni Waldemara Fornalika rozegrają pierwszy sparing z Bobrkiem Karb. Potem w planach są także mecze z Przyszłością Ciochowice (28.01), Koszarawą Żywiec (31.01), Polonią Bytom (4.02), Zagłębiem Sosnowiec (7.02), Arką Gdynia (10.02) i Górnikiem Łęczna (14.02). Dopiero 16 lutego zabrzanie wyjadą na dwutygodniowy obóz do Włoch. Ich bazą będzie hotel Touring w miejscowości Coccaglio - 30 kilometrów od Brescii.

- Na miejscu chcemy rozegrać pięć, sześć gier kontrolnych z zespołami włoskimi, czeskimi i austriackimi - zapowiada Fornalik.

Po przyjeździe z Włoch 6 marca zabrzanie rozegrają ostatni sparing przed wznowieniem ligowych rozgrywek z GKS Bełchatów. Pierwszy mecz w rundzie wiosennej czeka ich 13 marca na własnym boisku z Lechem Poznań.

źródło: Trybuna ŚląskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online