Forum
 

Inter Zabrze

Górnik, zwany już przez niektórych "piłkarską wieżą Babel", albo "Interem Zabrze", wzbogaci się o kolejnych obcokrajowców. Do Bośniaka Vladimira Sladojevicia, Bułgara Dimitara Makriewa, Macedończyka Avo Stojkova, Japończyka Kimitoshi Nogawy, Brazylijczyków Felipe i Guadinho dołączą dwaj kolejni piłkarze z kraju mistrzów świata: obrońca Rambo i pomocnik Edno. Brazylijska grupa w poniedziałek ma zameldować wylecieć z Rio de Janerio i najpóźniej w środę powinna zameldować się w klubie. W odnowionej szatni Górnika obowiązywał będzie język polski. Właściciel klubu Marek Koźmiński, który w piątek ma polecieć do Brazylii, zapowiedział, że obcokrajowcy będą się musieli uczyć języka polskiego.
A Polacy? Z Piotrem Włodarczykiem zabrzanie są w kontakcie. Michał Chałbiński pojechał ze swoim niemieckim klubem na 10-dniowe zgrupowanie do Hiszpanii i tam ma się zdecydować, czy zostaje w Regensburgu, czy wraca do kraju, gdzie czeka Górnika. Bartosz Ślusarski też nie umyka szefom Górnika z pola widzenia. Ciągle jednak nie wiadomo, kto zasili zabrzański atak.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online