Forum
 

Biedni ale zaradni

- Zabrzański Górnik podnosi się z kolan. Czy zasługa prezesa polega na tym, że kazał pan synowi zainwestować w sławną chociaż mocno już podupadłą firmę?
» Moja zasługa polega wyłącznie na tym, że mam tak udanego syna jak Marek. Ale on jest już od dawna całkiem dorosłym chłopcem i niczego nie mogłem mu nakazywać. No, może troszeczkę popracowałem, żeby zainwestował swoje ciężko zapracowane pieniądze w bardzo nietypowy interes - mówi Zbigniew Koźmiński, prezes Górnika Zabrze. Jeszcze jednak stanowczo za wcześnie, żeby mówić o stabilności naszego klubu bo cały czas spłacamy stare długi za poprzedniego prezesa, niech mu zostanie wybaczone.
- W takim razie to bardzo nieładnie odebrać chleb wnukom? Sam pan przecież przyznał, że namówił syna na interes, na którym - póki co - można tylko stracić...
» Właśnie chodzi o to, żeby już przestać tracić. Ale nadzieja na ewentualny zysk pozostaje w przewidywalnej przyszłości bardzo iluzoryczna. W ogóle dzisiaj w Polsce na piłce nie da się chyba zarobić. Może dopiero kiedyś, ale wtedy Górnik musiałby mieć budżet wielokrotnie wyższy od obecnego, zamykającego się kwotą mniejszą niż 4 miliony złotych.
- To jednak odbiera pan dobrobyt swoim wnukom?
» Na szczęście Górnik nie jest jedyną firmą Marka, tylko piątą w kolejności. Cztery pracują, żeby się mogło kręcić i to piąte koło u wozu.

źródło: Piłka Nożna
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online