Koźmiński obiecuje

Czy Adrian Sikora musiał odejść? - Nie, nie musiał, ale on na nas naciskał - mówi na łamach Trybuny Śląskiej prezes Górnika Zabrze, Znigniew Koźmiński. - Gra w Groclinie to dla niego duża sportowa szansa. Skoro umożliwiliśmy transfer Niedzielanowi, to przed nim też nie chcieliśmy zamykać drzwi do, być może, wielkiej kariery.
Teraz w Zabrzu zastanawiają się, czy po odejściu Sikory i Piotra Gierczaka na Roosevelta pojawi się nowy napastnik. - Obiecuję kibicom, że na pewno ktoś nowy zimą do nas dołączy. Jeżeli nie z polskiej ligi, to będzie to ktoś z zagranicy - twierdzi Koźmiński.
Zabrzańscy działacze wciąż negocjują z menedżerem Widzewa, Andrzejem Grajewskim, by do Zabrza już teraz trafił Piotr Włodarczyk. Jeżeli rozmowy nie przyniosą efektu, już teraz właściciel Górnika, Marek Koźmiński chciałby, by 27-letni piłkarz podpisał kontrakt od czerwca.
Wariant awaryjny od wiosny to pozyskanie 26-letniego Rafała Andraszaka z Piasta Gliwice, z którym nie dogadał się katowicki GKS.

źródło: Trybuna ŚląskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online