Forum
 

Nowak: Wstyd!

Sebastian Nowak był bardzo zdenerwowany po tym jak Cracovia w Zabrzu ograła miejscowego Górnika. - Żal mi tylko kibiców, bo licznie gromadzą się na stadionie - przyznaje "Seba".
- Mieliśmy zdecydowanie wygrać z Cracovią. Nie wiem co się z nami stało. Nie stworzyliśmy żadnej stuprocentowej sytuacji, a nasz przeciwnik przed tą kolejką był na ostatnim miejscu. Szkoda kibiców, przyszli licznie, dopingowali nas od samego początku. Nie dziwię się, że byli sfrustrowani, bo zagraliśmy słabe spotkanie. Wstydem jest to, że przegraliśmy u siebie z Cracovią! W naszej lidze nie ma słabych zespołów, z każdym trzeba walczyć. Tak na dobrą sprawę to na dzień dzisiejszy my też jesteśmy słabi. Na Jagiellonii zagraliśmy dobrze, ale niestety przegraliśmy. Dziś zaprezentowaliśmy się beznadziejnie. Szkoda gadać, nie ma o czym mówić - mówił bramkarz 14-krotnego mistrza Polski.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online