Następca Sikory z Brazylii?

- Oczywiście życzę Adrianowi wszystkiego najlepszego. Trudno powiedzieć czy pójdzie śladem Andrzeja Niedzielana, ale ma ku temu wszelkie dane. Ja mogę mieć satysfakcję, że w ciągu roku udało się w Zabrzu oszlifować dwóch piłkarzy, którzy dziś grają w kadrze. Otwiera się przed nimi duża kariera. Sportowo na pewno tracimy, ale liczyliśmy się z taką ewentualnością. Dlatego już myślimy o zastąpieniu Sikory innym napastnikiem - twierdzi Waldemar Fornalik, trener zabrzańskiego Górnika.  Kim? Górnik podjął rozmowy z Piotrem Włodarczykiem. Sam piłkarz jest ponoć zainteresowany grą w Zabrzu, jednak ma do czerwca ważny kontrakt z Widzewem, a cena jaką zaproponował Andrzej Grajewski zdecydowanie przewyższa pojemność kasy Górnika. Sprawa powinna się wyjaśnić do końca tygodnia. - Na rynku nie ma wielkiego wyboru, ale szukamy. Jak nie z kraju to zza granicy kogoś na pewno sprowadzimy - dodaje prezes Górnika, Zbigniew Koźmiński.
12 stycznia do Zabrza ma przyjechać czterech piłkarzy z Ameryki Południowej. Dwóch Brazylijczyków, którzy grali w Górniku jesienią i kolejny rodak mistrzów świata - były gracz PSV Eindhoven. Narodowość czwartego obcokrajowca na razie objęta jest tajemnicą. Być może na tym nie koniec. W połowie miesiąca jeszcze raz leci do Brazylii Marek Koźmiński i jeżeli Górnik nie znajdzie napastnika w kraju, może przywiezie ze sobą kolejnego piłkarza z Ameryki Południowej.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online