ME: Górnik Zabrze - Odra Wodzisław 1:1 (0:1)

W meczu 12. kolejki Młodej Ekstraklasy Górnik Zabrze zremisował na własnym stadionie z Odrą Wodzisław 1:1 (0:1). Gospodarze mogli to spotkanie wygrać, ale nie wykorzystali w drugiej połowie rzutu karnego.

Od 76. minuty Górnik grał w osłabieniu po tym, jak boisko opuścił kontuzjowany Leo Markovsky, a zabrzanie wykorzystali wcześniej limit zmian.

Dawid Gajewski (Górnik) w 82. minucie nie wykorzystał rzutu karnego, Mateusz Łobaczewski obronił.

0:1 - Wójt (43.)
1:1 - Popiel (78.)

Górnik: Laskowski (46. Ł. Skorupski) - Gancarczyk, Krotofil, Szymura, Papeckys (46. Pavlenda) - Rupa, Danch (46. Popiel), Kołodziej (35. Markovsky), Gajewski - Wodecki (46. Malinowski), M. Skorupski (67. Krzysztoporski).

Żółte kartki: Gancarczyk (Górnik) - Kardela, Tanżyna (Odra).

źródło: gornikzabrze.pl