Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Tomasz Hajto, obrońca Górnika: - Pierwsza żółta kartka mi się na pewno należała, tak samo jak Korzymowi, który mnie pierwszy uderzył, gdy byłem bez piłki. Potem zdenerwowałem się tym, że Kowalczyk brutalnie sfaulował Zahorskiego. Sędzia nas "wykartkował", a Kowalczykowi po raz kolejny się upiekło. Tak doświadczony arbiter powinien wytrzymać presję. Dla mnie to jest błąd sędziego. Powinien sędziować równorzędnie w obie strony. Kowalczyk kilkakrotnie nieprzepisowo zatrzymywał Zahorskiego, a arbiter ani razu nie zagwizdał. Chciałbym, aby prasa przestała prowadzić pomiędzy mną, a trenerem Wieczorkiem jakieś pogawędki. Przez rok swojej pracy realizowaliśmy wyznaczony cel, razem zarobiliśmy pieniądze. Ja mu życzę powodzenia w Odrze, a dziennikarze niech zajmą się ocenianiem, łącznie z telewizją Canal+, która wybiera jakieś sytuacje pomiędzy Tomkiem Hajto, a Ryszardem Wieczorkiem. Znamy się przecież bardzo dobrze, bo ze sobą współpracowaliśmy. Nie mamy już tego samego pracodawcy, takie jest po prostu życie.

Sebastian Nowak, bramkarz Górnika: - Czujemy niedosyt. Pierwsza połowa nie wyglądała najlepiej. Trener powiedział nam w przerwie, żebyśmy zagrali troszeczkę wyżej. Tak się stało i drugą połowę zagraliśmy lepiej. Niestety nie udało nam się zdobyć bramki i trzech punktów na wyjeździe. Szkoda dwóch straconych oczek, bo znajdujemy się na dole tabeli. Myśleliśmy, że tym meczem się od niego odbijemy. Spotkanie było ostre, ale to są derby. Stoczyliśmy mecz walki, była czerwona kartka, sporo żółtych. W środku tygodnia dowiedziałem się od trenera Kasperczaka, że będę bronił. W najbliższych meczach chcę również zachować czyste konto i pomóc kolegom z drużyny.

Piotr Madejski, pomocnik Górnika: - Punktów wciąż mamy mało. Sebastian wybronił nam trzy, czy cztery stuprocentowe okazje dla Odry. Remis nam nic nie daje przy takiej ilości punktów jaką mamy. Do Białegostoku jedziemy po zwycięstwo. Obie drużyny chciały wygrać. Myślę, że my chcieliśmy nawet bardziej. Może tego nie było widać na boisku, ale wiedzieliśmy, że musimy zainkasować komplet punktów.

Jerzy Brzęczek, kapitan Górnika: - Jedynie końcówkę pierwszej połowy zagraliśmy dobrze. W drugiej połowie także mieliśmy kilka sytuacji, aby wyjść z dobrą kontrą. Brak dokładności spowodował, że nie stwarzaliśmy takich sytuacji. Trzeba także powiedzieć, że w kilku akcjach Sebastian Nowak zachował się doskonale. To był nasz pierwszy punkt na wyjeździe, bardzo ważny dla nas. Mam nadzieję, że to dopiero początek zdobyczy punktowych na terenie rywala.

Jacek Kowalczyk, obrońca Odry: Zagraliśmy niezłe spotkanie. Bardziej uwierzyliśmy w siebie. Trener wpajał nam, że potrafimy grać, tylko nasz problem leży w głowach. Idziemy w dobrym kierunku i to potwierdziło dzisiejsze spotkanie. Długimi fragmentami utrzymywaliśmy się przy piłce. Czas będzie pracował dla nas. Mam nadzieję, że w środę w meczu z Wisłą będą trzy punkty.

Marcin Malinowski, pomocnik Odry: Mieliśmy troszkę więcej tych sytuacji. Szkoda, że nie udało się wygrać. Mnie cieszy to, że poprawiliśmy naszą grę. Myślę, że to było dzisiaj widać i oby tak dalej. Czerwona kartka dla Hajty? Tomkowi puściły nerwy. Zachował się jak 15-letni junior. Zaczął tam skakać do wszystkich, przepychać się. Nie przystoi mu to. Przecież to znany, stary zawodnik, z którego młodzież czerpie wzorce.

Grzegorz Bonin, pomocnik Górnika: Trzeba szanować ten punkt, bo każdy widział, że Odra miała więcej lepszych sytuacji. Choć przy odrobinie szczęścia mogliśmy i ten mecz wygrać. Trudno jednak o to, jeśli gra się dobrze tylko 40 minut. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była katastrofalna.

źródło: gornikzabrze.pl / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online