Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Polonia

Sebastian Nowak (bramkarz Górnika): Jesteśmy podwójnie usatysfakcjonowani, bo nie dość, że po raz pierwszy od dłuższego czas udało nam się strzelić dwa gole, to jeszcze zachowaliśmy czyste konto z tyłu. W pełni zrealizowaliśmy założenia taktyczne.

Adrian Basta (obrońca Polonii): Mogliśmy wygrać. Szkoda zwłaszcza tej drugiej bramki. Seweryn Kiełpin wypuścił piłkę z rąk, ale nie dziwię się mu, bo była bardzo śliska. Niefortunna interwencja Jacka Broniewicza i było po meczu.

Mariusz Gancarczyk (obrońca Górnika): Każdy z nas chciał się pokazać. Możemy być zadowoleni. W drugiej połowie z naszej grze widać było charakter.

Hubert Robaszek (pomocnik Polonii): W pierwszej połowie byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Ciężko pokazać się z dobrej strony, gdy wchodzi sie na murawę przy stanie 0-1.

Adam Danch (pomocnik Górnika): W przerwie trener powiedział nam, że musimy zagrać odważniej. To przyniosło efekt. Na początku rywale mieli przewagę, ale nasze zwycięstwo jest w pełni zasłużone.

źródło: sportslaski.pl