Piegzik coraz bliżej Cracovii

Madrin Piegzik, niespełna 26-letni lewy pomocnik Górnika Zabrze, ma trafić w najbliższych dniach do II-ligowej Cracovii. Wczoraj sprawa jego przejścia nie została jeszcze przesądzona, zawodnik stara się o rozwiązanie kontraktu.
- Pod moją nieobecność sprawą zajmuje się prezes Misior. Chciałbym, aby rozstrzygnęła się szybko - powiedział przebywający w Warszawie na konferencji trenerów I i II ligi Wojciech Stawowy. Piegzik zaliczył 42 występy w polskiej ekstraklasie (1 bramka), reprezentował barwy Polonii Bytom, Orła Białego Brzeziny Śląskie, Olimpii Piekary Śląskie, ma w życiorysie także zapis o grze w klubach niemieckich, m.in. w Lipsku i Berlinie. W sezonie 2001/2002 grał w Dyskobolii Grodzisk Wlk., a ostatnio właśnie w Zabrzu.

źródło: Dziennik PolskiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online