Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Jerzy Brzęczek (pomocnik Górnika): Zagraliśmy słabe spotkanie. Polonia wygrała w pełni zasłużenie. Od dzisiaj zmieniamy nasz cel. Rozpoczynamy walkę o utrzymanie. Jestem bardzo rozczarowany. 

Tomasz Hajto (obrońca Górnika): Przespaliśmy pierwszą połowę. Nie byliśmy tak zaangażowani jak rywale. Po przerwie było zdecydowanie lepiej. Praktycznie już do końca meczu Polonia broniła się we własnej "szesnastce". W końcówce bardzo mocno się odkryliśmy i w konsekwencji straciliśmy drugą bramkę.

Grzegorz Podstawek (napastnik Polonii): To zwycięstwo nas podbuduje. Do następnej kolejki podejdziemy już znacznie silniejsi psychicznie. Cieszą nas strzelone bramki, ale najważniejsze, że zagraliśmy na zero z tyłu. Gdybyśmy byli bardziej skuteczni, to nasza wygrana mogłaby byś bardziej okazała. Zagraliśmy bardzo mądrze taktycznie.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online