Prezydent Zabrza: Kasperczak człowiekiem sukcesu

Wczoraj odbyło się spotkanie zarządu Górnika z prezydent Zabrza Małgorzatą Mańką-Szulik. - Mam nadzieję, że atmosfera tymczasowości nie będzie zbyt długo trwała - powiedziała pani prezydent. - Trener Henryk Kasperczak jest człowiekiem sukcesu, głęboko wierzę, że zapewni on też sukcesy Górnikowi. O wszystkim decyduje jednak nowy wielki właściciel Górnika. 
Nowy właścicielem, zapewne nowe rządy, można też oczekiwać nowej jakości w poczynaniach zespołu. Kto jednak poprowadzi drużynę w niedzielnych derbach tego jeszcze nie wiadomo. Marcin Bochynek z trenerem Henrykiem Kasperczakiem znają się do małego i ten pierwszy jest przekonany, podobnie jak niemalże chyba wszyscy w Zabrzu, że "Henri" jest absolutnym gwarantem sukcesów. Na razie jednak przed piłkarzami Górnika derbowe spotkanie z Piastem. Zespół w niedzielnym spotkaniu poprowadzi najprawdopodobniej Marcin Bochynek.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online