W optymalnym składzie

Prawdopodobnie w optymalnym składzie zagra dziś Górnik z Ruchem na Cichej. Po serii słabych meczów i porażek, po spadku na ostatnie miejsce w tabeli, zabrzanie potrzebują odbicia się od dna. Dobry wynik w tak prestiżowym meczu byłby zabrzanom bardzo potrzebny. 
W bramce stanie pewnie Michal Vaclavik, do tej pory nie mający szansy na grę w lidze. Czech dostanie szansę debiutu w oficjalnym meczu Górnika. Kontuzjowany jest Patrik Pavlenda, więc od pierwszej minuty wyjdzie na plac gry Peruwiańczyk Rivas. Powinien też zagrać od początku Maris Smirnovs. Łotysz po kontuzji nie wywalczył miejsca w wyjściowej jedenastce Górnika. Lewą obronę zajmie być może Mariusz Magiera.
Górnik gra dwa bardzo prestiżowe, pucharowe mecze derbowe, jednak wszystko w klubie jest podporządkowane ligowemu spotkaniu z Piastem Gliwice. To w nim drużyna będzie musiała zacząć zdobywać punkty. Dlatego w Pucharze Ekstraklasy raczej nie zagra Marko Bajić, pauzujący w lidze za kartki. Może wyjdzie na boisko Piotr Malinowski (prawa pomoc), w ataku miejsce powinni zająć Pitry-Zahorski. Obaj pilnie potrzebują strzelenia pierwszej w tym sezonie bramki. Przełamanie niemocy na Cichej będzie miało swoją wartość.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online