Pinto nie zagra w Polsce

Najpierw pojawił się na testach w Górniku. Później zainteresowała się nim Wisła. Ostatecznie, 22-letni chilijski napastnik Sebastian Pinto nie zagra ani w Zabrzu, ani w Krakowie - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". 

Gazety w Polsce donosiły, że "Czołg" (taki przydomek nosi zawodnik z Chile), ma już podpisany kontrakt z zabrzańskim klubem. Pogłoski zdementował dyrektor ds. sportowych Górnika Krzysztof Hetmański: - Umówiliśmy się z jego menedżerem, że temat ten chwilowo odłożymy.

Nie wyszło w Zabrzu więc menadżer zawodnika postanowił poszukać szczęścia w krakowskiej Wiśle. Mistrzowie Polski sprawę postawili jasno. Pinto miał się stawić u nich na testach. Menadżer nie wyraził na to zgody, a krakowianie kota w worku kupować nie chcieli.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online