Forum
 

Wodecki: Jestem szczęśliwy z powołania

Piłkarz Górnika Zabrze Marcin Wodecki otrzymał powołanie do kadry U-21 na VI Międzynarodowy Turniej im. Walerija Łobanowskiego, który w dniach 18-21 sierpnia odbędzie się w Kijowie. Jest to pierwsze zaproszenie dla 20-letniego napastnika. 

- Oczywiście, że jestem zaskoczony powołaniem do reprezentacji. Jest to dla mnie jakieś wyzwanie. Chcę pokazać się z pozytywnej strony, nie mam nic do stracenia. Dam z siebie wszystko - powiedział.

Klubowy kolega Wodeckiego, Adam Danch swoją karierę rozpoczynał od młodzieżówki. Teraz jest bardzo blisko pierwszej reprezentacji. - Każdy zawodników jeżeli gra w grupach wiekowych to zaczyna myśleć o grze pod okiem Leo Beenhakkera. Adaś jest w bardzo dobrej formie i z pewnością zasługuje na uznanie holenderskiego trenera - dodał snajper Górnika obdarzony szybkością.

W niedzielę zabrzanie zmierzą się z Ruchem Chorzów w ramach Wielkich Derbów Śląska. - Na pewno bardzo chciałbym zagrać w Derbach Śląska. Nawet minuta bardzo mnie ucieszy. Nie wspomnę o zwycięskim golu (śmiech) - zakończył Wodecki.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online