Forum
 

Dodatni bilans

Górnik Zabrze bilans zysków i strat w roku 2003 zamknie zyskiem.
- Jeszcze nie robiliśmy bilansu, bo rok się nie skończył, ale na pewno będziemy na plusie - twierdzi właściciel klubu Marek Koźmiński. - Wiszą jednak nad nami stare długi, ale jesteśmy w trakcie ich spłaty i już połowę zaległości wobec ZUS i Urzędu Skarbowego mamy z głowy, a pozostałem zaległości staramy się rozbić na jeszcze korzystniejsze raty. Na wypożyczonych z Interu Mediolan napastników zrobiliśmy nie tylko sportowo dobry interes. Z umowy podpisanej z mediolańskim klubem wynika, że jeżeli ci piłkarze zagrają 75 procent spotkań ligowych to Górnik otrzyma 60 tysięcy euro. Mówiąc inaczej za tom że oni grają i strzelają gole dla naszej drużyny klub może utrzymać całą piątkę zawodników zagranicznych.
Na zawodnikach zagranicznych myślenie o transferach w Górniku wcale się jednak nie kończy. Młodzi polscy zawodnicy też są na liście Marka Koźmińskiego.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online