Prasnal: Wracam do Zabrza

- 1 lipca mam stawić się na treningu Młodej Ekstraklasy - informuje Tomasz Prasnal. „Mały” osobiście próbował w środę dogadać się z prezesem Górnika Zabrze Ryszardem Szusterem, ale jego wizyta na Roosevelta zakończyła się fiaskiem. - Niestety oba kluby nie potrafią znaleźć nici porozumienia - mówi Prasnal. - „Gieksa” nie chce za mnie zapłacić, Górnik nie chce mnie oddać za darmo, chyba w czwartek pojawiłem się po raz ostatni na treningu GKS.

» Pan chce nadal grać w Katowicach?
- Oczywiście i wielka szkoda, że tak się to kończy. W Katowicach są fajni ludzie, fajni koledzy i wspaniali kibice, którzy w dodatku mnie ciepło przyjęli.

» Może działacze GKS pana nie chcą i dlatego nie zapłacą Górnikowi?
- Problem leży na pewno na linii Górnik - GKS. Ja z katowickimi działaczami ustaliłem już warunki nowego kontraktu.

» Co będzie dalej z panem?
- Prezes Szuster ma dla mnie dwa inne kluby. Jeden z ekstraklasy (podobno ŁKS Łódź - przyp. red.) i jeden pierwszoligowy. Jeśli się dogadam, to będę tam grał. Chciałbym bardzo w Katowicach, ale muszę profesjonalnie podejść do tego tematu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]