W głowie ma tylko piłkę

Dwa gole zdobyte w sparingu z Concordią sprawiły, że z dnia na dzień stał się ulubieńcem kibiców Górnika. Przemysław Pitry ma nadzieję, że w sezonie będzie jeszcze lepiej.
- Bramki w takim meczu to nic - uśmiecha się były napastnik m.in. Lecha Poznań, Amiki Wronki i Zagłębia Sosnowiec - Nie ma co popadać w euforię. Wygraliśmy z Concordią 7:0, ale to przecież piąta liga. Ważne, żeby w ekstraklasie tak strzelać. Zresztą w tym meczu nie wystąpiliśmy w najsilniejszym składzie. Nie było przecież Tomka Zahorskiego, Michała Pazdana, Jurka Brzęczka i Tomka Hajty.

Trener Górnika, Ryszard Wieczorek, zaciera jednak ręce. Bramkostrzelny napastnik przyda się drużynie, tym bardziej że w klubie pożegnano już Tomasza Moskala, a cel postawiony przed tym sezonem jest jeden: piąte miejsce!

- Będzie ciężko - mówi Pitry. - W lidze jest kilka zespołów bardzo silnych, ale skoro takie zadanie jest do zrobienia, to trzeba walczyć.

Nie ukrywa, że do przyjęcia oferty z Zabrza skłoniły go...

- Dość mam już zaczynania meczów na ławce rezerwowych - tłumaczy. - Lech dokonał kilku transferów i nie było sensu tam zostawać. Poza tym jestem z Pszczyny, więc teraz do domu ma tak na luzie 40 minut autem. Nie muszę wynajmować mieszkania. Koncentruję się tylko na piłce.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online