Brazylijczycy na testach

17 czerwca, kiedy Górnik wznowi przygotowania do nowego sezonu, na zajęciach pojawi się prawdopodobnie trzech piłkarzy z Brazylii. - Dziś mogę podać nazwiska tylko dwóch z nich. Będą to Roberto da Silva, który ma za sobą występy między innymi w Sao Paulo i Corinthians oraz napastnik o swojsko brzmiącym nazwisku, Leo Markowski. Przyjeżdża do nas jednak nie tylko ze względu na polskie nazwisko. Dobrze potrafi grać w piłkę - twierdzi Krzysztof Hetmański, dyrektor sportowy Górnika. - Ten trzeci? Interesują się nim także inne polskie kluby, więc na razie nazwiska nie podam. .
W każdy razie Górnik sprawdzi dwóch napastników i jednego pomocnika. Przymnijmy, że na tej ostatniej pozycji będzie także testowany Serb, 30-letni Velimir Ivanović, który poprzedni sezon spędzi w Burgas.
Górnik szuka napastnika, który zwiększyłby rywalizację w przedniej formacji, gdzie na obecny moment klub ma dwóch graczy na ligowym poziomie. Tomasza Zahorskiego i Dawida Jarkę. Nie jest tajemnicą, że na liście życzeń klubu z Zabrza był między innymi Robert Lewandowski ze Znicza Pruszków. Cena sięgająca 1,5 miliona złotych, a ponoć na taką kwotę Znicz wycenił Lewandowskiego, wydaje się jednak nie do przeszkodzenia dla Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online