Forum
 

Zbigniew Koźmiński - w I lidze powinno występować 16 drużyn

Działacze większości klubów I i II ligi nie ustają w działaniach mających na celu powiększenie ekstraklasy z 14 do 16 zespołów.
Ostatnio ster w swoje ręce przejął Zbigniew Koźmiński, prezes Górnika Zabrze, a także szef Piłkarskiej Ligi Polskiej. Na 12 stycznia zwołał w Warszawie zebranie wszystkich prezesów klubów z I i II ligi. - Podczas spotkania ustalimy wspólne stanowisko, które zaprezentujemy Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej - mówi Zbigniew Koźmiński. - Ja zawsze twierdziłem, że w I lidze powinno występować 16 drużyn. Za wyjątkiem kilku osób, podobnie sądzi też większość prezesów.

Ustaleniami PLP zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zająć się ma 23 stycznia. Niewykluczone, że już wówczas zapadnie decyzja o kolejnej reorganizacji ligowych rozgrywek.

źródło: Głos SzczecińskiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online